reede, 28. november 2008

Mortal Kombat, Super Game Boy ja Castlevania

Mortal Kombat'i esimene mäng on tõeline saast. Kõik, mida ScrewAttack räägib, on tõsi. Minu arvates ei ole teine osa eriti palju parem. On küll mängitavam, aga mitte parem. Kolmas osa... ma tõenäoliselt vihkaksin seda seeriat, kui see baseeruks ainult GB'l. Mängu portijad ei saanud arvatavasti üldse aru, mida GB endast kujutab ning milles seisneb selle konsooli võlu. FotorealismipededSuper Game Boy teeb maagiat Kirby's Dream Land 2 abil. Super Game Boy aastast 1994 on fantastiline seade, mis võimaldab GB mängude mängimist suurel ekraanil. Tegu on riistvaralise Game Boy'ga. Edastab SNES'le pildi ja hääle ning mõnede mängude puhul kasutab ka SNES'i riistvara.


Castlevania Adventure on sutheliselt aeglane, suhteliselt odav ja laialt saadaval. Siiski täiesti mängitav klassika. Belmont's Revenge on väga hea mäng ning küllalt kallis. Castlevania Legends on aga lihtsalt ülehinnatud hea mäng, kuid pole sellist hinda väärt. Boxed versioon $250...?. Tõenäoliselt on harulduse põhjus selles, et USA väljalaskeaasta oli 1998. Ehk siis original Game Boy viimasel aastal. Mulle meeldib Belmont's Revenge kõige rohkem.

1 kommentaar:

  1. Ma ei ole kunagi nii halvasti koheldud Mortal Kombat II näinud, seda on lastud vist koeral närida ja siis kuhugi võssa visatud, et nii halvasti hoitud ese :)

    VastaKustuta